Wycieczka do firmy „Crazy Coral”.

Maluchy wybrały się na kolejną małą wycieczkę w   obrębie Żołędowa. Odwiedziliśmy Centrum Akwarystki Morskiej. Przemiłe przyjęcie, zadania przygotowane dla dzieci, upominki dla małych akwarystów i ogrodników- to wszystko zaskoczyło dzieci 🙂 Jedyny minus to brak chodnika na naszej ulicy. Całe szczęście, że znamy i stosujemy zasady bezpiecznego poruszania się po drodze.

Kuchcikowo- deserowo ;)

Podczas ostatniego w tym roku szkolnym „Kuchcikowa” dzieci młodsze przygotowały smaczne desery- galaretkowo- owocowe. Oczywiście musiała pojawić się też śmietanka, więc energii po takim jedzeniu dzieci miały sporo. Szczęśliwie w ogrodzie pojawiła się trampolina i wszystkie kalorie zostały w mig „wyskakane”.

Nowości w szatni.

Zgodnie z zapowiedziami w naszej szatni pojawiły się nowe szafki oraz znaczki dzieci. Przedszkolacy już je świetnie znają, ponieważ zaznajomiły się z nimi w salach i łazienkach. Bardzo prosimy rodziców o zapoznanie się z nowym układem. Szatnie są podwójne co oznacza, że na jednym miejscu jest dziecko z grupy młodszej i grupy starszej. Dzieci posiadają osobne półeczki na czapki oraz buty i haczyki do zawieszenie kurtek. Przypominamy, aby zamiast plecaków pojawiły się małe worki z najbardziej koniecznymi rzeczami- chodzi głównie o dzieci młodsze i komplet ubrań na zmianę. Uprzejmie prosimy o zabranie wszystkich niepotrzebnych rzeczy typu podwójne kapcie i duże plecaki.

Obok gazetki z jadłospisem pojawiła się też ławeczka dla rodziców 🙂 np. oczekujących na rozmowę indywidualną czy też ubierające się dziecko.