W tym roku szkolnym zbieramy plastikowe nakrętki na rzecz Julki, spokrewnionej z pracownikiem naszego przedszkola.  Jeżeli ktoś może i chce, to zachęcamy, aby wesprzeć ją także finansowo. 

 

Drodzy rodzice!

 

W środę 22 września odbędą się zajęcia pokazowe prowadzone przez trenera z “Fabryki Sportu”. Serdecznie zapraszamy, jeżeli znajdą Państwo czas. Dzieci młodsze będą miały zajęcia o godzinie 9.30, dzieci starsze o godzinie 10.00. Zabawy odbędą się w sali na I piętrze- prosimy pamiętać o maseczkach i ewentualnie obuwiu zamiennym.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/ 2022

Przypominamy, że przedszkole funkcjonuje na zasadach reżimu sanitarnego- wszyscy rodzice są zobowiązani do zapoznania się z procedurami postępowania, które znajdują się na podstronie dla rodziców oraz przestrzegania ich. 

W szatni należy maksymalnie skrócić czas przebywania- szybkie przebranie się i opuszczenie placówki. Nie przyprowadzamy do placówki dzieci z katarem, kaszlem itp. Jeżeli dziecko np. ma jakąkolwiek alergię i z tego powodu katar,  prosimy o dostarczenie odpowiedniego zaświadczenia.  Dziękujemy za zrozumienie i wspólnie podjęte działania, abyśmy mogli w zdrowiu kontynuować pracę z dziećmi.

Niedziela Dobrego Pasterza- Święto patronalne naszego Przedszkola- kazanie nie tylko dla dzieci;)