Co się będzie działo?

Serdecznie zapraszamy Rodziców starszaków na zajęcia otwarte „Wesołe zabawy z mama i tatą”, które odbędą się dnia 30 maja, w poniedziałek, o godz. 14.00. Jeśli będzie ładna pogoda, zabawy odbędą się pod dębem, w razie brzydkiej pogody, zajęcia odbędą się w sali.

Dziękujemy wszystkim za udział w rodzinnym konkursie plastycznym. Oto Wyniki-konkursu-plastycznego-2022

Apel kończący rok szkolny 2021/2022 odbędzie się dnia 15 czerwca- środa- o godz. 15.30, „pod dębem” na świeżym powietrzu. Zapraszamy wszystkich rodziców i wszystkie dzieci do udziału w tej uroczystości.

Przedszkole pozostaje otwarte do końca czerwca i wszystkie dzieci nadal mogą uczęszczać na zajęcia.

W lipcu, jak co roku, przedszkole jest zamknięte i nie uiszczamy czesnego.

Absolwenci mogą uczęszczać do przedszkola również w miesiącu sierpniu.

Drodzy rodzice!

W tym roku szkolnym zbieramy plastikowe nakrętki na rzecz Julki, spokrewnionej z pracownikiem naszego przedszkola.  Jeżeli ktoś może i chce, to zachęcamy, aby wesprzeć ją także finansowo. 

 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/ 2022

Przypominamy, że przedszkole funkcjonuje na zasadach reżimu sanitarnego- wszyscy rodzice są zobowiązani do zapoznania się z procedurami postępowania, które znajdują się na podstronie dla rodziców oraz przestrzegania ich. 

W szatni należy maksymalnie skrócić czas przebywania- szybkie przebranie się i opuszczenie placówki. Nie przyprowadzamy do placówki dzieci z katarem, kaszlem itp. Jeżeli dziecko np. ma jakąkolwiek alergię i z tego powodu katar,  prosimy o dostarczenie odpowiedniego zaświadczenia.  Dziękujemy za zrozumienie i wspólnie podjęte działania, abyśmy mogli w zdrowiu kontynuować pracę z dziećmi.

Niedziela Dobrego Pasterza- Święto patronalne naszego Przedszkola- kazanie nie tylko dla dzieci;)