Co się będzie działo?

Informujemy, że z dniem 27 sierpnia br., funkcję dyrektora naszego przedszkola objęła s. Katarzyna Maciejewska, dotychczasowy wychowawca w grupie Bratków. 

12 września– godz. 10.00, taneczne zajęcia pokazowe.
UWAGA! Zebranie organizacyjne na nowy rok szkolny, dla wszystkich rodziców, odbędzie się dnia 13 września (środa) o godzinie 17.00 w sali grupy młodszej.


Zachęcamy do włączenia się w zbiórki organizowane w naszym przedszkolu:
1. Zbiórka plastikowych nakrętek- cały rok.
2. Zbiórka kasztanów i żołędzi dla zwierząt leśnych- okres jesienny, czyli od teraz do odwołania ;)- składujemy je obok altany w ogrodzie.
3. Zbiórka elektrośmieci w ramach akcji ” Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”- od teraz do odwołania ( zakończenie jakoś w październiku)- w altanie ogrodowej.
Spis elektrośmieci, które można przywozić Rodzaje-sprzetu-elektrycznego-i-elektronicznego-podlegajacego-zbiorce.docx-1-3-2-1.pdf

Drodzy rodzice!

Przypominamy, że :
Nie przyprowadzamy do placówki dzieci z katarem, kaszlem itp. Jeżeli dziecko np. ma jakąkolwiek alergię i z tego powodu katar,  prosimy o dostarczenie odpowiedniego zaświadczenia.  Dziękujemy za zrozumienie i wspólnie podjęte działania, abyśmy mogli w zdrowiu kontynuować pracę z dziećmi.

W tym roku szkolnym zbieramy plastikowe nakrętki na rzecz Julki, spokrewnionej z pracownikiem naszego przedszkola.  Jeżeli ktoś może i chce, to zachęcamy, aby wesprzeć ją także finansowo.